dnd, d&d dungeons and dragons
 
Nieoficjalny Portal Pilawskiej Ligi Piątek
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d MENU dungeons and dragons
 
Strona Główna ˇ Tabela ˇ Terminarz ˇ Statystyki ˇ Drużyny ˇ Przepisy ˇ Regulamin ˇ Multimedia ˇ Forum ˇ Szukaj
 
isa, dnd.rpg.info.pl

dnd, d&d
Nawigacja
dungeons and dragons
 
Strona Główna
Tabela
Terminarz
Statystyki
Drużyny
Przepisy
Regulamin
Galeria
Multimedia
Forum

Szkółka Futsalu

Kontakt
Szukaj

 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Logowanie
dungeons and dragons
 
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Tabela
dungeons and dragons
 

M Drużyna P
1. KS Olimpia 20
2. Puznówka 96 19
3. J.B. 19
4. Burza 18
5. Stefex 17
6. Piorun 15
7. Ziutki 9
8. Quarto 7
9. Rębków 3
10. Parysów 3

Zobacz całą tabelę

 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Buttony
dungeons and dragons
 
Zapraszamy na stronę

Foto-Video Kedziorek
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Multimedia
dungeons and dragons
 

 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
III kolejka PLP 2011 - Zapowiedź i podsumowanie
dungeons and dragons
 


http://www.iconbazaar.com/signs/animated/new/8nw01c.gifRozgrywki PLP nabierają tępa. Już w najbliższą niedzielę czekają nas emocje związane z 3 kolejką pilawskiej halówki. Terminarz przewiduje kilka ciekawych meczy, które z pewnością będą nas dla Nas wszystkich okazją do zobaczenia niezłego futsalu. Na początek dwie do tej pory niepokonane drużyny czyli Burza Pilawa kontra Piorun Lipówki. Burza aby myśleć poważnie o tytule nie może tego meczu przegrać, ale także remis z pewnością nie będzie jej satysfakcjonował. Jak wiemy każdy stracony punkt może decydować w końcówce o mistrzostwie bądź tzw. "pudle". Piorun w tym meczu nie ma nic (oprócz 3 pkt.) do stracenia. Początek rozgrywek mają wspaniały i jeżeli powalczą tak jak we wcześniejszych pojedynkach mogą liczyć na coś więcej niż środek tabeli. W drugim meczu mamy przykład biblijnego pojedynku Dawida z Goliatem, jednak w tej sytuacji Dawid jest raczej skazany z góry na pożarcie. Stefex, aby myśleć o czymkolwiek po tak nieudanym starcie nie tylko musi zwyciężyć, ale zrobić to przekonująco i okazale. Orzeł.... no cóż Orzeł musi w końcu powalczyć na serio, ale uwaga tego nie da się wykonać w Pilawie w 6-tkę bo to jest 40 minut biegania i potrzeba zmienników. Następne spotkanie zmierzy ze sobą Rębków (od dziś wiemy, że to Drink Team) oraz J.B. Wbrew obiegowym opiniom uważam, że ten mecz może być całkiem wyrównany. Rębków w przeciwieństwie do Orła przegrywa po walce. Jeżeli zmobilizuje się i spręży, a J.B. zlekceważy rywala może być ciekawie. Jednak jeżeli chłopaki z dawnego Morwika założyli sobie coś przed rozgrywkami to nie mają innego wyjścia nad te, które da im 3 pkt. Przedostatni mecz to klasyk i to w dodatku z "kategorii superciężkiej" Quarto to silny, twardy i doświadczony monolit, któremu czasem brakuje pohamowania emocji, które doprowadzają do chaosu. Jeżeli chłopaki zmobilizują się mogą wygrać np. z liderem i mistrzem jak to było w poprzednich PLP czyli Bud-Dekorem. Jednak jeżeli nie skoncentrują się to oddają mecz, a braki nadrabiają boiskową przepychanką. Wierzę, że że w meczu  z Puznówką "stara Burza" postawi trudne warunki Puznówce, dla której będzie to tak naprawdę pierwszy mecz "na serio" w tej edycji PLP. Koniec 3 kolejki to mecz Ziutków z Olimpią. Od 2 sezonów to Olimpia góruje nad Ziutkami, ale trzeba pamiętać, że Ziutki to weterani pilawskich rozgrywek, zespół, który ani razu nie opuścił PLP grając pod tą lub inną nazwą. Emocji na pewno nie zabraknie, gdyż Olimpia nie ma wyjścia... albo 3 pkt. albo kolejny sezon będzie dla nich stracony. Ziutki wiadomo... grają "u siebie" przy komplecie publiczności. Będzie się działo. 


Podsumowanie kolejki w nowym felietonie dostępne po kliknięciu w "Czytaj więcej".


                         

Kolejka III - 23 Stycznia 2011 (niedziela)

Burza Pilawa-Piorun Lipówki6:5
Orzeł Parysów-Stefex8:12
Drink Team Rębków-J.B
1:9
Quarto-
Puznówka 963:7
Ziutki-KS Olimpia3:12
 

 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
II kolejka PLP 2011 - Zapowiedź i podsumowanie
dungeons and dragons
 


http://www.iconbazaar.com/signs/animated/new/8nw01c.gifII Kolejka PLP zapowiada się bardzo interesująco. Mamy już za sobą przetarcie, teraz rozgrywki nabierają właściwego rytmu. Stefex po zaciętym, zremisowanym meczu z Olimpią w pierwszej kolejce tym razem zmierzy się z Ziutkami. Obydwie ekipy wywodzą się z Pilawy, lecz zasadniczą kwestią jest tu różnica pokoleniowa. Stefex aspiruje do czołowych lokat podobnie jak Ziutki, a więc emocje są gwarantowane. W kolejnym meczu Piorun Lipówki stanie naprzeciw Quarto. Radosny futsal kontra twarda gra. Jeżeli obie ekipy założyły sobie coś więcej niż miejsca 5-8 muszą się skoncentrować i powalczyć o zwycięstwo. Trzecie spotkanie to konfrontacja Puznówki z Rębkowem. Teoretycznie, na papierze mocniejsza wydaje się Puznówka, ale być może Rębków nie powiedział jeszcze ostatniego słowa. Przedostatnią odsłoną II kolejki będzie pojedynek JB z Parysowem. Naprawdę ciężko typować wynik tego meczu. Miejmy nadzieję, że i JB i Parysów zaprezentują się jak najlepiej i będzie na co popatrzeć. Na koniec szlagier II kolejki Olimpia kontra Burza Pilawa. Burza powraca po długiej przerwie do PLP, a pojedynki tych drużyn zawsze były zacięte i emocjonujące. Dobry futsal mamy jak w Banku. Tego sobie i Wam drodzy kibice-użytkownicy życzę.Podsumowanie kolejki w nowym felietonie dostępne po kliknięciu w "Czytaj więcej".     Kolejka II - 16 Stycznia 2011 (niedziela)
 

Stefex-Ziutki6:6
Piorun-Quarto5:2
Puznówka 96-Rębków
9:4
JB-
Parysów14:2
Olimpia-Burza Pilawa3:4
 

 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Rejestracja na portalu www.plp.bnx.pl
dungeons and dragons
 

http://www.iconbazaar.com/signs/animated/new/8nw01c.gifPrzypominamy, że nowi użytkownicy dokonują rejestracji po czym wysyłają z maila podanego podczas rejestracji prośbę o aktywację konta na adres:
pilawskaligapiatek@gmail.com

UWAGA!!!
Prosimy podczas rejestracji konta na plp.bnx.pl o używanie kont pocztowych innych niż o2.pl, tlen.pl, go2.pl.
Powyższe konta mają problem komunikacji z gmail.com
 
Konta użytkowników, którzy nie dokonają potwierdzenia rejestracji w ciagu 24 godzin zostają usuwane.


Redakcja 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
PLP 2011 czas zacząć !
dungeons and dragons
 


http://www.iconbazaar.com/signs/animated/new/8nw01c.gif


Już w najbliższą niedzielę startują rozgrywki VIII Edycji Pilawskiej Ligi Piątek. Tym razem na starcie zgłosiło się 10 zespołów. Są "stali" uczestnicy tacy jak Ziutki, Piorun czy Olimpia, debiutanci na pilawskim parkiecie czyli Parysów oraz Rębków oraz jedna drużyna w tym roku zgłoszona pod inną nazwą czyli JB (dawny Morwik). Nie sposób nie zauważyć braku bardzo utytułowanych i zasłużonych ekip czyli Bud-Dekora (gra w GLP) oraz Arbola. Nieoficjalnie lokalni "bukmacherzy" największe szanse dają reaktywowanej w tym roku Burzy Pilawa. Chłopaki postawili sobie jeden cel: Mistrzostwo PLP. Czy im się uda? Zobaczymy. Żądni trofeum są także i w tym roku młodzieńcy ze Stefexu. To, czy odrobili lekcje i nie popełnią błędów z dwóch poprzednich edycji czas pokaże. Mamy też Quarto, których jak zwykle nie wolno lekceważyć. Kolejny zgłoszony zespół Ziutki to bezapelacyjnie najbardziej sympatyczny i lubiany zespół PLP. Fani Ziutków mówią jednym głosem: w tym roku czas na zwycięstwo. Olimpia też jak co roku aspiruje do wyższych lokat niż te osiągane przez nią na finiszu. Jednak do tego musi wyeliminować nierówność formy i zachować koncentrację do samego końca. Puznówka 96 pierwotnie miała wystawić 2 ekipy. Skończyło się na jednej drużynie, która do tej pory prezentowała jeden z równiejszych poziomów od kilku edycji PLP. Pewne jest jedno: nie ma co liczyć, że odpuszczą konkurencji. Teraz o debiutantach. Parysów i Rębków to dla kibiców nowe kapele w PLP. Żeby nie podzieliły losu Amura Wilga z tamtego roku potrzebne im będzie wykrzesanie maksimum koncentracji i mobilizacji oraz co w Pilawie najważniejsze: jak najszybszego przyzwyczajenia się do mniejszych niż inne wymiarów hali. Na koniec dwie bardzo podobne do siebie ekipy. JB i Piorun Lipówki. Obydwie drużyny charakteryzuje jedno: z każdym mogą wygrać i z każdym przegrać, a typowanie wyników w ich meczach to dla naszych typerów najtwardsze orzechy do zgryzienia.


Podsumowanie kolejki w nowym felietonie dostępne po kliknięciu w "Czytaj więcej"Kolejka I - 9 Stycznia 2011 (niedziela)
 

Ziutki-JB5:2
Stefex-Olimpia6:6
Parysów-Puznówka 96
1:12
Rębków-
Lipówki4:10
Quarto-Burza Pilawa4:7

 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Zespoły zgłoszone do VIII Edycji Pilawskiej Ligi Piątek PLP
dungeons and dragons
 


http://www.iconbazaar.com/signs/animated/new/8nw01c.gifInformujemy, że do rozgrywek VIII Edycji Pilawskiej Ligi Piątek 2011
zgłosiły się następujące zespoły:

Ziutki
Burza Pilawa
Quarto
Stefex
Puznówka 96
JB
Rębków
Parysów
Olimpia
Piorun Lipówki

Start rozgrywek w niedzielę 09 stycznia 2011 r. od godz 15.

Jak poinformopwał nas Organizator szczegółowy i kompletny terminarz zostanie udostępniony zgłoszonym zespołom (odbiór osobisty, poczta elektroniczna) w dniu jutrzejszym tj. środę 05.01.2011 r.Redakcja


 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Wywiad z Olafem Woderem Współorganizatorem GLP w Garwolinie
dungeons and dragons
 http://www.iconbazaar.com/signs/animated/new/8nw01c.gif   Z Olafem Woderem rozmawiał IceManIceMan:
Wielkie dzięki, że zgodziłeś się na krótki wywiad, bądź co bądź dla medium z konkurencji :)


Olaf: Chętnie podzielę się swoimi spostrzeżeniami dotyczącymi piłki halowej. I nie traktuję PLP jako konkurencji... przeciwnie, cieszę się, że piłka nożna w Pilawie również się rozwija. Jest to zasługa wielu osób, które prywatnie znam i bardzo szanuję.


IceMan: Wasze rozgrywki czyli GLP w Garwolinie organizujecie już od wielu lat, powiedz jakie były początki, kto wpadł na pomysł aby rozpropagować ideę futsalu w grodzie nad Wilgą?


Olaf: Rozgrywki futsalu w Garwolinie rozpoczęły się w 1999 roku. Wtedy GLPP (Garwolińską Ligę Piątek Piłkarskich) stworzył Piotr Kapica wraz z Jarosławem Kargolem oraz Robertem Rękawkiem. Pamiętam ile emocji wzbudzały pojedynki takich drużyn jak ELMAR, WAGPOL, TWÓJ POWIAT, RELAX, AVON...
Po dwóch latach przerwy (sezony 2004/2005 i 2005/2006) nastąpiła kontynuacja rozgrywek pod nazwą Garwolińska Liga Piłkarska – GLP. Obecne rozgrywki prowadzą Piotr Kapica, Olaf Woder i Piotr Dziwiszek. Dzisiaj wielu spośród pierwszych  uczestników GLPP dalej uczestniczy w rozgrywkach GLP. Aktualnie trwa dziesiąta edycja ligi (jednego sezonu rozgrywek nie było, a przez jeden sezon rozgrywki organizował ówczesny MOSiR) i dalej garwoliński futsal cieszy się dużą popularnością.


IceMan: Porównując PLP do GLP można zauważyć bardzo dużo różnic… jedną z nich jest podział na profi i amatorów. Czy uważasz, że taka forma rozgrywek jest lepsza?


Olaf: Wprowadzenie podziału na profi i amatorów spowodowane było głównie dwoma czynnikami: pierwszy to spłaszczenie różnicy poziomów poszczególnych zespołów, mające na celu wyeliminowanie wysokich wygranych (nie jest fajnie przegrywać np. 25:0) i sprawienie, że mecze drużyn podobnie wyszkolonych piłkarsko będą bardziej zacięte, przez co i atrakcyjniejsze. Podział na profi i amatorów potrzebny był również z powodu dużej ilości drużyn chętnych do uczestnictwa w rozgrywkach. Stworzenie terminarza rozgrywek dla 27 zespołów na cztery miesiące byłoby niemożliwe. Ponadto wielu zawodników grających w lidze amatorów bierze również udział w lidze profi. Jest przecież jeszcze liga oldbojów, którą również tworzymy w ramach GLP i są też zawodnicy, którzy oprócz ligi amatorów i profi grają również i w lidze oldbojów. Zatem wprowadzenie trzech lig dało potencjalnie szansę na częstsze kopanie piłki ...


Iceman: Drugą sprawą, zresztą taką o której piszemy od dawna są protokoły przedmeczowe. Co sądzisz? To dobre rozwiązanie? Pomaga Wam w pracy?


Olaf: Uważam, że protokoły są potrzebne i rozwiązanie zastosowane w Garwolinie było dobrym posunięciem. „Szefowie” drużyn uczestniczących w lidze otrzymują do wypełnienia arkusze zgłoszeniowe, w których wpisują wszystkich grających w ich zespołach zawodników. Arkusze te muszą oddać przed rozpoczęciem III kolejki rozgrywek. Przed każdą serią spotkań na podstawie tych arkuszy organizator tworzy gotowe protokoły, do których przedstawiciele drużyn przed meczem dopisują jedynie numery koszulek przy obecnych graczach. Dzięki temu wiemy, kto z obecnych i nieobecnych zawodników jest przypisany do jakiego zespołu i nie ma możliwości, że drużyna „wstawi” kogoś spoza listy, bo akurat gra dzisiaj trudny mecz...


IceMan: Jaki mecz w GLP utkwił Ci najbardziej w pamięci? Jaki zawodnik oczarował was swoja grą, a jaki zespół zostawił na Was największe wrażenie?


Olaf: Przez te prawie dziesięć lat tylko jedno spotkanie zakończyło się wynikiem 0:0 (NZOZ Relax - Zdrowie Garwolin) i nigdy nie zapomnę tych ogromnych wysiłków obu drużyn aby strzelić bramkę i przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę. Ten mecz był bardzo atrakcyjny i „trzymał w napięciu” do ostatniej sekundy. Ja z sentymentem wspominam Wagpol i grę Arka Piskorskiego oraz  Piotra Dziadczaka.


IceMan: Co sądzisz o koncepcji tzw. Tytułu Mistrz Powiatu Garwolińskiego? Były by to mecze lub rozgrywki pomiędzy zwycięzcami lig halowych w naszym powiecie… Obecnie chyba tylko GLP i PLP…?


Olaf: To ciekawa i warta  przemyślenia koncepcja... Tylko co wtedy, gdy obie ligi wygra ten sam zespół ? Zdobędzie tytuł bez meczu finałowego ;) A jeśli część zawodników w składach obu mistrzowskich ekip się powtórzy? Sama idea jest interesująca i jestem jak najbardziej „na tak”, ale konieczne byłoby stworzenie regulaminu rozgrywania „Wielkiego Finału Powiatu” ...


Iceman: Wielkie dzięki za wywiad. Jako przedstawiciel redakcji portalu www.plp.bnx.pl życzę Tobie samych sukcesów i powodów do zadowolenia, a rozgrywkom GLP w Garwolinie dalszego, pozytywnego rozwoju.


Olaf: Ja również bardzo dziękuję za wywiad i trzymam kciuki za PLP! Pozdrawiam serdecznie wszystkich kibiców futsalu.
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Wesołych Świąt !
dungeons and dragons
 


http://www.iconbazaar.com/signs/animated/new/8nw01c.gif


Życzenia Zdrowych, Wesołych i Radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz:

Futsalowych Emocji w PLP, Braku Kontuzji, Trafnych Decyzji Sędziowskich oraz Wszystkiego Najlepszego dla
Kibiców, Zawodników oraz Organizatorów PLP, a przede wszystkim użytkowników portalu 

www.plp.bnx.pl


składa Redakcja
.


 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
www.plp.bnx.pl na NK - Zapraszamy
dungeons and dragons
 

http://www.iconbazaar.com/signs/animated/new/8nw01c.gif


Jesteś fanem naszego portalu? Dodaj nas do swoich znajomych na portalu NK !

Profil dostępny pod adresem:

http://nk.pl/profile/27230805

 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Futsal - w czym na halę... Logo24
dungeons and dragons
 

http://www.iconbazaar.com/signs/animated/new/8nw01c.gif


Idąc za portalem Logo24.pl spróbujemy przedsatwić Wam zebrane przez magazyn Logo informacje dotyczące futsalu oraz to co się nosi w tym sezonie na hali.
Najnowsze informacje, trendy i technologie.
Zapraszamy.

Więcej po kliknięciu w "Czytaj więcej"
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Rusza VIII edycja Pilawskiej Ligi Piątek 2011
dungeons and dragons
 

http://www.iconbazaar.com/signs/animated/new/8nw01c.gif
Do 17 grudnia 2010 r (Piątek). Organizator przyjmuje zgłoszenia do rozgrywek VIII edycji Pilawskiej Ligi Piątek. W zależności od liczby zgłoszonych zespołów wysokość wpisowego będzie wachać się od 500 do 700 pln. 
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Garwolińska Liga Piłki Nożnej "Orlik - Garwolin 2010"
dungeons and dragons
 


http://www.iconbazaar.com/signs/animated/new/8nw01c.gif


Garwolińska Liga Piłki Nożnej "Orlik - Garwolin 2010"
 
"Na ORLIKU gramy, miło, zdrowo czas spędzamy".
Garwoliński Klub Sportowy "WILGA" Garwolin, Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie zapraszają na cykl zawodów piłki nożnej na boisku "ORLIKA" przy Zespole Szkół Nr 2 w Garwolinie, Aleja legionów 21.

Rozgrywki będą prowadzone w następujących grupach:


liga drużyn dzielnicowych,

liga zakładów pracy,

turniej samorządowy.


Zgłoszenia będą przyjmowane w terminie do dnia 15 marca 2010 roku. Planowany termin rozpoczęcia rozgrywek - początek kwietnia 2010r.

Źródło:
www.garwolin.pl
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

Strona 2 z 8 < 1 2 3 4 5 > >>
dnd, d&d
reklamy
dungeons and dragons
 
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Administratorzy
dungeons and dragons
 
Iceman
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Losowe zdjęcie
dungeons and dragons
 
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Shoutbox
dungeons and dragons
 
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

PRZEMO
26/02/2011
OLIMPIA MISTRZ!!!

iceman
24/02/2011
Dostępny jest już felieton podsumowujący VIII kolejkę. Zapraszamy !

iceman
24/02/2011
Zapewne to jest Michał Wnuk czyli bramkarz J.B.

adi
24/02/2011
michal wnuk?? kto to jest michal wnuk??

iceman
23/02/2011
Będą zdjęcia i kilka filmików...

patryklfc
22/02/2011
Będą jakieś zdjęcia z meczów tej edycji PLP?

iceman
11/02/2011
Pierwszy z obiecanych filmików czyli skrót z drugiej połowy Piorun Lipówki vs. Puznówka 96 dostępny w dziale "Multimedia". W przygotowaniu skrót meczu Burza - J.B

iceman
09/02/2011
Forum naprawione. Działmy. ZAPRASZAM WAS DO AKTYWNEGO KORZYSTANIA Z FORUM.

iceman
09/02/2011
Prawdopodobną przyczyną może być to, że nie zostało to uzupełnione. Ta naganna sytuacja dziś zostanie naprawiona i statystyki będą za chwilkę.

marcel
09/02/2011
dlaczego nie ma w statystykach wszystkich strzelców

Archiwum
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
licznik odwiedzin
dungeons and dragons
 
Jesteś

osobą odwiedzającą nasz serwis.

 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

Copyright © wilorek | IceMan
2007 - 2012

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie