dnd, d&d dungeons and dragons
 
Nieoficjalny Portal Pilawskiej Ligi Piątek
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d MENU dungeons and dragons
 
Strona Główna ˇ Tabela ˇ Terminarz ˇ Statystyki ˇ Drużyny ˇ Przepisy ˇ Regulamin ˇ Multimedia ˇ Forum ˇ Szukaj
 
isa, dnd.rpg.info.pl

dnd, d&d
Nawigacja
dungeons and dragons
 
Strona Główna
Tabela
Terminarz
Statystyki
Drużyny
Przepisy
Regulamin
Galeria
Multimedia
Forum

Szkółka Futsalu

Kontakt
Szukaj

 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Logowanie
dungeons and dragons
 
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Tabela
dungeons and dragons
 

M Drużyna P
1. KS Olimpia 20
2. Puznówka 96 19
3. J.B. 19
4. Burza 18
5. Stefex 17
6. Piorun 15
7. Ziutki 9
8. Quarto 7
9. Rębków 3
10. Parysów 3

Zobacz całą tabelę

 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Buttony
dungeons and dragons
 
Zapraszamy na stronę

Foto-Video Kedziorek
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Multimedia
dungeons and dragons
 

 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Ostatnie aktywne Tematy
dungeons and dragons
 
Wątek Odpowiedzi Ostatni Post
Typer IX Kolejka PLP 2011 18 bodziopwa 26/02/2011
Typer VIII Kolejka PLP 2011 15 lpk 18/02/2011
Typer VII Kolejka PLP 2011 15 Aruna 12/02/2011
Rębków-Ziutki 2 iceman 07/02/2011
Typer V i VI Kolejka PLP 2011 14 bodziopwa 05/02/2011
Typujemy pierwszą 3-kę PLP ... 12 marcel 02/02/2011
Typer IV Kolejka PLP 2011 15 bylek92 30/01/2011
Kandydaci do 5-tki PLP 2011 1 lpk 27/01/2011
Typer III Kolejka PLP 2011 13 pawon 23/01/2011
Typer II Kolejka PLP 2011 15 wilorek 13/01/2011
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Nie dla ACTA !
dungeons and dragons
 
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
IX kolejka PLP 2011 - Zapowiedź
dungeons and dragons
 

http://www.iconbazaar.com/signs/animated/new/8nw01c.gifA więc moi drodzy „radiosłuchacze” dobrnęliśmy do finału rozgrywek pilawskiego futsalu. Podsumowując po woli całą ligę nie sposób nie poruszyć kilku ważnych, a na pewno istotnych wątków związanych z tegoroczną odsłoną PLP. To było bardzo ciekawych 8 kolejek, w których doświadczyliśmy chyba wszystkiego co nas wszystkich na tą halę co roku przyciąga. Były emocje, były kontrowersje były piękne mecze i wspaniałe gole. Trzeba jednak zadać sobie bardzo ważne pytanie: Co zapamiętamy z PLP 2011? Na pewno kilka rzeczy. Jedną z nich będzie to, że w tym roku o tytuł do samego końca biją się więcej niż dwie drużyny. Na dwa dni do końca ligi nie wiadomo jak będzie wyglądało podium i kto odbierze z rąk Pani Burmistrz puchar najbardziej prestiżowy i zrobi to jako ostatni. Kolejna sprawą , która na dłużej powinna zostać w naszej pamięci będzie zapewne pozytywna postawa teamu J.B, który przed rozgrywkami lekceważony okazał się „czarnym koniem” ligi oraz beznadziejna postawa Orła Parysów, który ma wyjątkowo przykrą okazję (o ile nie zdobędzie w ostatniej kolejce choćby punktu) zapisać się w annałach MOSiR Pilawa jako zespół, który wszystko przegrał i nie zdobył nawet 1 punktu. Co jeszcze zarejestrują twarde dyski w naszych głowach… na pewno postawę Pioruna Lipówki, który w tym roku grał i gra o tytuł przez całą ligę. Taki obrót sprawy nie byłby możliwy bez Piotra Dróżdźa, który pokazał jak grać w Pilawie i co najważniejsze jak zdobywać piękne bramki. Nie sposób nie wspomnieć o Marcinie Makulcu, który tradycyjnie i chyba bezsprzecznie okazał się czołowym strzelcem i to jego akcje i bramki zapewne na długo będą gościć w naszych głowach. Tak moi drodzy to już prawie koniec, ale teraz aby ten felieton nie zaczął przypominać mowy księdza nad trumną w kościele podczas ostatniego pożegnania skupmy się co jeszcze przed nami. Ostatnia kolejka w tym roku zarezerwowała sobie prawo do rozstrzygnięcia spraw najważniejszych. Kto wygra ligę, a kto zasiądzie „tylko” lub „aż” na podium. Pary w terminarzu też wspaniale się ułożyły i już od pierwszych pojedynków emocji nikomu nie zabraknie.
 

Pierwszy z sobotnich meczy to bezpośrednia walka o tytuł… no powiedzmy, że tak. Burza Pilawa kontra Puznówka 96 bo o tym spotkaniu mówimy będzie pojedynkiem lidera z Pilawy z nadal aspirującym do tytułu zespołem z Puznówki. Burza ma sprawę jasną – musi wygrać. Jednak każda strata punktów może być dla niej tragiczna w skutkach. Puznówka 96, choć w tym roku nie grała tego do czego przyzwyczaiła swoich kibiców nadal ma realne szanse na mistrzostwo. Do tego jednak potrzeba jej bezapelacyjnie 3 pkt. Emocje gwarantowane i proszę się nie spóźnić. Będzie na co popatrzeć.
 

Drugie spotkanie, ostatniej IX kolejki to mecz Olimpii z Piorunem Lipówki. „błękitno-biali” podejmą zespół z Lipówek, zespół, który nigdy im nie leżał. Nie można mówić tu o jakichś niesnaskach… wręcz przeciwnie to zaprzyjaźnione zespoły. Mowa tu o tym, że dla Olimpii Piorun jest po prostu niewygodny sportowo. Od 2 lat pomimo teoretycznej przewagi Piorun w końcowych minutach, a nawet jak to było rok temu końcowych sekundach pokonywał Olimpię. W tym roku Olimpia po dość pechowym remisie z J.B. straciła fotel lidera na rzecz Burzy i żeby myśleć o tytule musi pokonać Pioruna przy jednoczesnej stracie punktów zespołu z Pilawy. Jednak nie można zapomnieć tu o samym Piorunie. Zawodnicy tej drużyny walczą o jak najwyższą lokatę i również zachowali matematyczne szanse na zajęcie pierwszej lokaty. To  wszystko zapowiada to co chyba już wszyscy  wiemy. Szykuje się niezapomniane widowisko na pilawskim parkiecie. Oby tak było.
 

Pojedynek nr 3 tego „popołudniowego wieczoru” w Pilawie to dość ciekawa konfrontacja, a  mianowicie J.B. vs. Quarto. Po szczęśliwym remisie z Olimpią zawodnicy J.B cały czas w grze o najważniejszy z pucharów (na marginesie w tym roku dość ciekawych i „innych” niż co roku). Są na fali wznoszącej i z pewnością zagrają dla siebie oraz dla swoich sympatyków do samego końca. Nie będą mieli łatwego zadania. Naprzeciw nich zespół Quarto. Ktoś powie no i co Quarto…? A no to, że Quarto = doświadczenie i siła. Jak dodamy do tego fakt, że ten zespół potrafi sprawić niespodzianki możemy być pewni, że będzie to dobry i wyrównany mecz. Pamiętajmy, że ostatnie kolejki rządzą się swoimi prawami. Należy w nich zapomnieć o poprzednich 8 rozegranych. 

Spotkanie przedostatnie to spotkanie Stefexu z Drink Teamem. Jedni i drudzy nie mogą zaliczyć swojego startu w PLP 2011 do udanych. Stefex dlatego, że miał w tym roku zdobyć upragnione mistrzostwo. Jak już wiemy nie uda się to z prozaicznego powodu… Stefex nie grał tak jak grać umie i jak grać powinien. To sprawiło, że pogubił sporo punktów… zbyt dużo, alby spodziewane przez wszystkich 3  w konfrontacji z Rębkowem mogły radykalnie i na plus odmienić ostateczną pozycję w tabeli. Rębków natomiast dlatego, że mając naprawdę spory potencjał nie miał wystarczająco dużo szczęścia i koncentracji. To ostatecznie utytułowało ten zespół przez całą ligę na dnie tabeli. Jednocześnie wierzymy, że obie ekipy zafundują nam na koniec to  czego nie potrafiły lub nie mogły we wcześniejszych meczach… oby.
 

Ostatni mecz moi drodzy awizujemy jako (obok 2 pierwszych) najciekawsze i najbardziej oczekiwane przez wszystkich. Ziutki kontra Orzeł Parysów. Co prawda obie ekipy nie należą do potentatów, ale obie mają wszystkim na hali coś do udowodnienia. Ziutki z pewnością to, że potrafią grać ładnie, skutecznie i co najważniejsze grać zawsze dla swoich kibiców do końca o zwycięstwo. Orzeł Parysów ma do udowodnienia o kilka kalibrów bardziej ważną rzecz. Orzeł Parysów ma do udowodnienia wszystkim tym, którzy postawili na nich krzyżyk, że potrafi grać  i potrafi wygrać. Bo przecież nie ma chyba takiego zawodnika, drużyny czy klubu, który pogodzi się z faktem przegrania wszystkiego co można przegrać i nie zdobycia choćby 1 małego punktu w lidze. Jesteśmy przekonani to będzie wspaniałe widowisko. Nie ma innej opcji. 

To by było  na tyle… poniżej wszystko to co napisaliśmy w graficznym podsumowaniu. Burza ucieka, a wszyscy ją gonią. Czy dogonią? Odpowiedź na to pytanie powoli odkryje przed nami ostatnia, IX kolejka PLP.
ZAPRASZAMY
!


Kolejka IX - 26  Luty 2011 (sobota)

Puznówka 96-Burza Pilawa7:4
KS Olimpia-Piorun Lipówki10:3
J.B.-Quarto11:2
Stefex-
Drink Team Rębków7:4
Ziutki-Orzeł Parysów6:8


 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Wyniki typera po VIII kolejce PLP 2011
dungeons and dragons
 


http://www.iconbazaar.com/signs/animated/new/8nw01c.gifBieżące wyniki typera:
1. Adi/Pierdek - 25 pkt.

2. Iceman/Oster/Bodziopwa - 23 pkt.

3. Wilorek - 22 pkt.

4. Bianconeri - 21 pkt.

5. Aruna - 20 pkt.

6. Jack_jd - 18 pkt.

7. Tajo/Patrykziutek - 17 pkt.

8. Batman111 - 16 pkt.

9. Artii/Lpk - 15 pkt.

10. Bylek92 - 14 pkt.

11. Marcel/Pawon - 9 pkt.

12. Miastmen - 8 pkt.

13. Kubek - 7 pkt.

14. Kiarash - 3 pkt. 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
VIII kolejka PLP 2011 - Zapowiedź i podsumowanie
dungeons and dragons
 

http://www.iconbazaar.com/signs/animated/new/8nw01c.gifJuż dziś na hali MOSiR w Pilawie odbędzie się 5 spotkań w ramach VII kolejki PLP 2011. Mamy na dziś kilka ciekawych zestawień i na pewno zgromadzeni kibice nie będą mieli prawa się nudzić. W śród 5 par można zauważyć dwa mecze szlagierowe. Są to pojedynki drużyn bezpośrednio zainteresowanych zdobyciem mistrzostwa PLP. Pierwszym z nich będzie z pewnością konfrontacja nabierającego tępa Stefexu z Puznówką 96. Stefex cały czas w grze o tytuł, natomiast jak się wydaje patrząc na terminarz Puznówka powalczy zaledwie o podium. Zapowiada się bardzo dobre widowisko. Drugim z hitowych spotkań na dziś jest mecz pomiędzy Olimpią a J.B. Lider zagra z wiceliderem o 3 pkt. Które mogą zadecydować o tytule tegorocznego zwycięzcy PLP. Dodatkowym atutem ostatniego dzisiejszego pojedynku będzie bezpośrednie porównanie lidera statystyki strzelców Marcina Makulca z Olimpii z Przemkiem Laskusem z J.B. zajmującym 2 miejsce w tej klasyfikacji. Z pozostałych spotkań wyróżnić należy także mecz Ziutków z Piorunem. Jak wszyscy wiedzą Ziutki to zespół nieobliczalny i może każdemu zespołowi sprawić problemy. Piorun natomiast musi powalczyć o zwycięstwo jeżeli chce zachować szanse na zajęcie jakiegokolwiek premiowanego miejsca na finale. Pozostałe mecze to Rębków vs Quarto oraz Orzeł kontra Burza. W tych pojedynkach pomimo teoretycznie wyłaniających się faworytów należy spodziewać się walki Rębkowa oraz Orła o każdą bramkę i każdy punkt. Zapraszamy !


Podsumowanie kolejki w nowym felietonie dostępne po kliknięciu w "Czytaj więcej".

 
  
 

Kolejka VIII - 20  Luty 2011 (niedziela)

Drink Team Rębków-Quarto2:5
Stefex-Puznówka 962:4
Ziutki-Piorun Lipówki6:9
Orzeł Parysów-
Burza Pilawa5:8
KS Olimpia-J.B.6:6

  
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Reprezentacja Polski w Futsalu gra w Eliminacjach do ME
dungeons and dragons
 

http://www.iconbazaar.com/signs/animated/new/8nw01c.gifWszystkich sympatyków i kibiców futsalu informujemy, że w dniach 24-27.02.2011 r. w Bielsku-Białej odbędzie się turniej eliminacyjny do Mistrzostw Europy w Futaslu, w którym udział brać będzie reprezentacja Polski. Oprócz biało-czerwonych w turnieju zobaczymy reprezentację Portugali, Macedonii i Białorusi. Wstęp na wszystkie mecze będzie bezpłatny więc to wielka gratka dla wszystkich, którzy chcieliby zobaczyć na żywo reprezentację Polski oraz potęgę europejskiego futsalu – Portugalię.
Dla tych, którym z różnych powodów nie uda się dotrzeć na mecze do Bielska-Białej mamy dobrą wiadomość - ostatni, a zarazem najciekawiej zapowiadający się mecz turnieju, będzie pokazywany na żywo na antenie stacji TVN Turbo. Transmisję poprzedzi relacja z wcześniejszych pojedynków. Turniejowe studio startuje w niedzielę 27 lutego o godz. 17.30, początek meczu o godz. 18.00 

Wszystkie szczegóły znajdziecie na stronie www.futsaleuro.pl


 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Wracaj szybko Robert !
dungeons and dragons
 

http://www.iconbazaar.com/signs/animated/new/8nw01c.gifSolidaryzując się z Robertem Kubicą, który tydzień temu ucierpiał w wypadku podczas rajdu „Ronde di Andora” postanowiliśmy jako portal www.plp.bnx.pl przyłączyć się do akcji zainicjowanej przez zespoły F1 polegającej na umieszczeniu na bolidach formuły 1 napisu w języku polskim: „Szybkiego powrotu do zdrowia, Robert”. Tym samym umieszczając zdjęcie przedstawiające bolid F1 teamu Lotus Renault z widocznym napisem - Życzymy Robertowi szybkiego powrotu do zdrowia. Wracaj szybko Robert.

Dodajmy, że dziwnym i przykrym zrządzeniem losu podczas trwania PLP od kilku lat w czasie trwania rozgrywek byliśmy wszyscy świadkami wielu przykrych i tragicznych w skutkach wypadków, tragedii i niecodziennych wydarzeń. Nie można nie przypomnieć choćby kilku z nich: Katastrofa w hali MTK w Katowicach, śmierć piłkarza Sevilii Antonio Puerty, katastrofa CASY w Mirosławcu.
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
VII kolejka PLP 2011 - Zapowiedź i podsumowanie
dungeons and dragons
 

http://www.iconbazaar.com/signs/animated/new/8nw01c.gif    
     Nadszedł czas na zapowiedź VII kolejki PLP gdyż już jutro spotykamy się na hali MOSiR w Pilawie. Rozgrywki wkroczyły w decydującą fazę, w której nie ma już czasu na kalkulacje. Teraz każdy gra o punkty. Jedni o te, które dadzą tytuł lub podium, a drudzy o te które pozwolą wyciągnąć zespół trochę wyżej w tabeli. W tym roku na finiszu mamy sporo drużyn z szansą o najwyższe lokaty w tym o tytuł mistrza. Kto ostatecznie nim zostanie? Tego jeszcze nie wiadomo. Wiadomo jednak, że największe szanse mają trzy kapele, które są obecnie w najlepszej formie: J.B., Olimpia i Piorun. Jednak tuż za nimi w tabeli plasują się potentaci tacy jak Burza, Stefex i Puznówka. Na dole klasyfikacji powinniśmy być świadkami niesamowitej walki drużyn o punkty dające im „odjazd” z dna tabeli PLP.
     
Jutro zmagania na parkiecie zaczną zawodnicy Quarto, którzy realnie i w przenośni podejmą Orła Parysów. Będzie to mecz walki i z pewnością zacięte widowisko. Raz, że Quarto gra siłowo, a dwa to po prostu nie ma innego wyjścia niż te dające pilawskiej drużynie 3 pkt. W przypadku przegranej Orzeł ich wyprzedzi i zostaną na ostatnim miejscu. Co do chłopaków z Parysowa miejmy nadzieję, ze jednak wykrzeszą z siebie jeszcze jakieś nieznane nam do tej pory pokłady zaangażowania i jednak zdobędą jakieś punkty. W przeciwnym razie będzie „cienko” na finiszu.
        
Pojedynek nr 2 w sobotę to mecz Drink Teamu z Olimpią. Chłopaki z Rębkowa zapowiadają walkę o zwycięstwo, choć nasi typerzy nie dają im szans. Miejmy nadzieję, że nie będziemy się nudzili. Olimpia sprawę tytułu ma w swoich rękach. To proste, jeżeli do końca wygra wszystko to tytuł będzie ich. W takiej sytuacji zawodnicy w błękitnych koszulkach nie powinni lekceważyć żadnego rywala. Już nie raz w histori PLP pojedynki teoretycznie słabszego z teoretycznie lepszym były ciekawe i dostarczały kibicom pozytywnych emocji.
 
    
Burza vs Ziutki to kolejne spotkanie sobotniego popołudnia oraz kolejne z tych „ze smaczkiem”. Zawodnicy Burzy mają bowiem na celu nie tylko odrabianie strat po ostatnich porażkach, ale także udowodnienie pilawskiej społeczności swojej wartości i potwierdzenie, że Burza, a co najważniejsze jej gra może cieszyć. Jak się stanie czas pokaże. Ziutki w każdym meczu grają o punkty i grają dla kibiców. Ich każdy mecz jest wyjątkowy, gdyż w każdym meczu oglądamy poczynania Ziutków wiedząc, że są w stanie wygrać z każdym. Czy tym razem odbiorą punkty Burzy? Zobaczymy.
      
Trzeci z kolei mecz to mecz na szczycie. Piorun Lipówki kontra Stefex. Jeszcze w tamtym roku taka konfrontacja nie robiła na Nas zbyt wielkiego wrażenia. W tym roku Piorun i Stefex cały czas w grze o najwyższe cele z mistrzostwem włącznie. Jednak obie ekipy mają świadomość, że jak się chce odbierać jako ostatni zespół gratulacje i puchar od P. Burmistrz należy wygrać każdy pozostały do końca mecz. Co pozostaje powiedzieć? Nie można tego nie „looknąć” to trzeba zobaczyć.
     
Na koniec spotkanie z rangi „super ciężkiej”. Powiedzieć szlagier to chyba za mało w przypadku tych dwóch drużyn. Podtekstów jest też zbyt wiele żeby je wszystkie wymienić. Puznówka vs J.B bo o tym meczu mówimy to mecz o wielką stawkę dla jednych i drugich. Puznówka przed rozgrywkami wymieniana w gronie faworytów obecnie przyczajona troszkę niżej w tabeli na pewno nie odpuści. Team z Puznówki po 2 dość ważnych i prestiżowych porażkach stracił nie tylko 6 pkt., ale i pewność siebie, a co najważniejsze rytm gry. Tym bardziej w tym meczu należy się spodziewać, że za wszelką cenę będą grali o zwycięstwo. J.B. czyli obecny lider rozgrywek, jest na fali, jest w formie i ma braci Laskusów. Czy to wystarczy do ogrania Puznówki? Zobaczymy, na pewno będzie walka i emocje, to mamy moi drodzy pewne jak w Banku. Zapraszamy !


Podsumowanie kolejki w nowym felietonie dostępne po kliknięciu w "Czytaj więcej".


Kolejka VII - 12  Luty 2011 (sobota)

Quarto-Orzeł Parysów13:5
Drink Team Rębków-KS Olimpia5:8
Burza Pilawa-Ziutki8:5
Piorun Lipówki-
Stefex6:7
Puznówka 96-J.B.6:4
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
This is Sparta ! This is Futsal !
dungeons and dragons
 


http://www.iconbazaar.com/signs/animated/new/8nw01c.gif 

Nie od dziś wiadomo, że piłka nożna w wersji indoor czyli halowej potocznie zwana futsalem to pokaz techniki, zgrania i wyszkolenia technicznego zawodników. Jednak nie mniej istotną wizytówką futsalu jest walka do końca, nieustępliwość i pełne zaangażowanie na parkiecie. Poniżej prezentujemy Wam bezapelacyjnie najlepszy przykład na to, że na hali walczy się do końca, póki piłka w grze, a na zegarze widać choćby sekundy.
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
V i VI kolejka PLP 2011 - Zapowiedź i podsumowanie
dungeons and dragons
 

http://www.iconbazaar.com/signs/animated/new/8nw01c.gifMinęliśmy półmetek rozgrywek tegorocznej VIII odsłony PLP. W tym roku z powodu tylko 10 zgłoszonych drużyn liga „leci” jak ekspres TGV. Dopiero zaczynaliśmy, a zaraz skończymy. To wszystko sprawiło, że każdy walczy o każdy punkt. Jedna „pomyłka” kosztuje dużo i nie ma czasu na odrabianie strat. Burza zgodnie z planem i założeniami po IV kolejce bezapelacyjnie lideruje, ale przed nią w V i VI kolejce mocni przeciwnicy i z taką grą musi uważać. Puznówka po „nieoczekiwanej” wpadce z Ziutkami straciła punkty, których stracić nie powinna, nie były planowane. W sobotę tak i w niedzielę znowu ciężkie mecze przed nimi. Czarny koń PLP 2011 czyli J.B na razie na podium. Czy chłopaki utrzymają to miejsce po weekendzie? Zobaczymy… Burza i Piorun kontra J.B. tu musi się zaiskrzyć. No tak, pora na Lipówki. Piorun zaskakuje skutecznością w tym roku. Jednak aby myśleć o czołowych lokatach trzeba więcej koncentracji bo ta w ostatnim meczu szwankowała. Piorun sobotę zagra z Puznówką, a w niedzielę z J.B. Otwarty futsal przed nami. Olimpia to zespół systematycznie odrabiający straty. W sobotę zagra z Orłem Parysów, a w niedzielę mecz na który wszyscy czekają > derby z Puznówką i rewanż za ubiegłoroczny mecz „z emocjami pozasportowymi”. Stefex, który zawodzi na całym froncie będzie miał okazję na zatarcie złego wrażenia: w sobotę zmierzy się z kolegami z Quarto, a w niedzielę z kolegami z Burzy. Nie ma kalkulacji jeśli myślą o podium. Patrzymy… patrzymy, a Ziutki dopiero na 6 pozycji. Jednak po takim meczu jak ostatni z Puznówką można myśleć pozytywnie. Wystarczy to potwierdzić w sobotę z Rębkowem, a w niedzielę z Quarto. Quarto, Drink Team i Orzeł muszą w końcu zagrać na poważnie. Nie ma czasu, albo zapunktują albo los Amura Wilga z tamtego roku blisko. Zapraszamy.
Podsumowanie kolejki w nowym felietonie dostępne po kliknięciu w "Czytaj więcej".                         

Kolejka V - 5  Luty 2011 (sobota)

Burza Pilawa-J.B.4:9
Drink Team Rębków-Ziutki4:8
Quarto-Stefex5:7
Orzeł Parysów-
KS Olimpia5:9
Piorun Lipówki-Puznówka 963:2
Kolejka VI - 6  Luty 2011 (niedziela)

KS Olimpia-Puznówka 9612:6
J.B.-Piorun Lipówki4:3
Stefex-Burza Pilawa6:5
Ziutki-
Quarto3:3
Orzeł Parysów-Drink Team Rębków6:11


 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
IV kolejka PLP 2011 - Zapowiedź i podsumowanie
dungeons and dragons
 


http://www.iconbazaar.com/signs/animated/new/8nw01c.gifTroszkę z opóźnieniem prezentujemy Wam pary 4 kolejki PLP 2011. Liga Nam się już powoli rozpędza, a już niedługo będziemy na mecie tegorocznych rozgrywek. Zespoły mają mało czasu, a co najważniejsze mało okazji do nadrobienia w punktacji. Dzięki temu każde spotkanie każdej drużyny generuje ogromne emocje, bo tak naprawdę każdy chce wygrać, każdy che być w tabeli jak najwyżej. Pierwsza konfrontacja to Piorun Lipówki kontra Orzeł Parysów. Piorun w tej edycji walczy minimalnie o podium. Jeżeli do meczu przystąpi w pełnym składzie i nie odpuści do końca wynik jest łatwy do odgadnięcia. Jednak jeżeli Orzeł przemyślał swoją postawę i spręży się na maksa, a Piorun się rozluźni bo zlekceważy chłopaków z Parysowa to może być ciekawie. Burza Pilawa vs. Drink Team Rębków. Taki mecz jako drugi będzie można zobaczyć dziś w PLP. Co do Burzy to nie ma co dodawać, kandydat na mistrza co do Drink Teamu można dodać tylko jedno: Panowie pokażcie, że potraficie... przynajmniej powalczyć. Jako trzeci wyłania się pojedynek Quarto z Olimpią. Mecz bardzo ważny dla obydwu ekip. Od 2 edycji Olimpia pokonywała Quarto, jak będzie dziś, czas pokaże. Puznówka z Ziutkami to przedostatnie spotkanie tej kolejki. Ziutki po "zimnym prysznicu" w meczu z Olimpią muszą pokazać, że z drużynami wywodzącymi się z Puznówki jednak potrafią powalczyć. Mecz powinien zgromadzić sporą ilość kibiców. Ziutki wiadomo ekipa z Pilawy, ale i Puznówka darzona jest "szczególną" sympatią na hali w Pilawie. Na koniec dobry futsal i dobre widowisko się zapowiada. Mówimy tu o meczu J.B ze Stefexem. Stefex zdeterminowany goni czołówkę, a J.B po dobrym starcie spróbuje podtrzymać niezłą passę. Emocji zapewne i dziś nie powinno zabraknąć. Zapraszamy.


Podsumowanie kolejki w nowym felietonie dostępne po kliknięciu w "Czytaj więcej"
.
                         

Kolejka IV - 30  Stycznia 2011 (niedziela)

Piorun Lipówki-Orzeł Parysów7:6
Burza Pilawa-Drink Team Rębków10:3
Quarto-K.S. Olimpia5:6
Puznówka 96-
Ziutki7:7
J.B-Stefex9:3
 

 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Statystyki dla portalu www.plp.bnx.pl
dungeons and dragons
 

http://www.iconbazaar.com/signs/animated/new/8nw01c.gif


Wybiło równe 40.000 UNIKALNYCH wejść więc poniżej prezentujemy statystyki Naszego portalu. Pamiętajmy, że jest to tylko orientacyjne podliczenie gdyż użyty tutaj mechanizm nie jest wystarczająco precyzyjny. Na uwagę zasługuje fakt, że podczas trwania rozgrywek PLP oglądalność strony jest bardzo wysoka i portal www.plp.bnx.pl  zdecydowanie lideruje pod względem aktywności wśród tego typu portali naszego powiatu.  
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

Strona 1 z 8 1 2 3 4 > >>
dnd, d&d
reklamy
dungeons and dragons
 
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Online
dungeons and dragons
 
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 227
Nieaktywowany Użytkownik: 68
Najnowszy Użytkownik: brts1990
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Ostatnio online
dungeons and dragons
 
iceman52 weeks
PierdeK115 weeks
srebron122 weeks
batman111275 weeks
patryklfc279 weeks
pi1976wa280 weeks
rafi809289 weeks
adi323 weeks
mucha330 weeks
oster331 weeks
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Administratorzy
dungeons and dragons
 
Iceman
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Losowe zdjęcie
dungeons and dragons
 
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
Shoutbox
dungeons and dragons
 
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

PRZEMO
26/02/2011
OLIMPIA MISTRZ!!!

iceman
24/02/2011
Dostępny jest już felieton podsumowujący VIII kolejkę. Zapraszamy !

iceman
24/02/2011
Zapewne to jest Michał Wnuk czyli bramkarz J.B.

adi
24/02/2011
michal wnuk?? kto to jest michal wnuk??

iceman
23/02/2011
Będą zdjęcia i kilka filmików...

patryklfc
22/02/2011
Będą jakieś zdjęcia z meczów tej edycji PLP?

iceman
11/02/2011
Pierwszy z obiecanych filmików czyli skrót z drugiej połowy Piorun Lipówki vs. Puznówka 96 dostępny w dziale "Multimedia". W przygotowaniu skrót meczu Burza - J.B

iceman
09/02/2011
Forum naprawione. Działmy. ZAPRASZAM WAS DO AKTYWNEGO KORZYSTANIA Z FORUM.

iceman
09/02/2011
Prawdopodobną przyczyną może być to, że nie zostało to uzupełnione. Ta naganna sytuacja dziś zostanie naprawiona i statystyki będą za chwilkę.

marcel
09/02/2011
dlaczego nie ma w statystykach wszystkich strzelców

Archiwum
 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d
licznik odwiedzin
dungeons and dragons
 
Jesteś

osobą odwiedzającą nasz serwis.

 
isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

Copyright © wilorek | IceMan
2007 - 2012

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie