dnd, d&d dungeons and dragons

Nieoficjalny Portal Pilawskiej Ligi Piątek

isa, dnd.rpg.info.plwotc, ogl

dnd, d&d MENU dungeons and dragons

Strona Główna ˇ Tabela ˇ Terminarz ˇ Statystyki ˇ Drużyny ˇ Przepisy ˇ Regulamin ˇ Multimedia ˇ Forum ˇ Szukaj

isa, dnd.rpg.info.pl

dnd, d&d
Nawigacja
dungeons and dragons

Strona Główna
Tabela
Terminarz
Statystyki
Drużyny
Przepisy
Regulamin
Galeria
Multimedia
Forum

Szkółka Futsalu

Kontakt
Szukaj

dnd, d&d
Logowanie
dungeons and dragons

Nazwa Użytkownika

Hasło

Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.

dnd, d&d
Tabela
dungeons and dragons

M Drużyna P
1. KS Olimpia 20
2. Puznówka 96 19
3. J.B. 19
4. Burza 18
5. Stefex 17
6. Piorun 15
7. Ziutki 9
8. Quarto 7
9. Rębków 3
10. Parysów 3

Zobacz całą tabelę

dnd, d&d
Buttony
dungeons and dragons

Zapraszamy na stronę

Foto-Video Kedziorek

dnd, d&d
Multimedia
dungeons and dragons

dnd, d&d
Zobacz Temat
dungeons and dragons

Nieoficjalny Portal Pilawskiej Ligi Piątek | Liga | Mecze
Autor Rębków-Ziutki
Bianconeri
Użytkownik

Miejscowość: RBK
Data rejestracji: 09.01.11
Dodane dnia 05/02/2011
Witam, forum zamarło, to może odświeżę troszkę temat.Mecz Drink team Rębków-Ziutki Pilawa.Spotkanie zakończyło się wysokim wynikiem 8-4, jednak po raz kolejny pokuszę się ze stwierdzeniem (nie wiem moje zdanie, więc niektórzy mogą mieć różne sugestie, iż np nieobiektywnesmiley, ale uważam, że akurat w tym meczu to my bardziej zasłużyliśmy na zwycięstwo) W pierwszej połowie Ziutki wykorzystały to co miały, a my?Jeśli dochodzi się do 7-8 może nie stuprocentowych sytuacji, ale bardzo korzystnych i nie trafia się ani razu, to meczu po prostu wygrać się nie da.Druga połowa to błąd który popełniamy w każdym meczu.Łapiemy kontakt z rywalem(2-2) po czym za bardzo się otwieramy i przez indywidualne błędy w obronie przegrywamy mecz. niestety dla nas po raz kolejny bardzo wysoko.Na pewno nikt nie może powiedzieć, że spotkanie zostało oddane bez walki. Przegrywać też trzeba umieć, z Piorunem czy nawet Burzą nie byliśmy gorszym zespołem.Pech smiley (użyję tego słowa)sprawił, że przegraliśmy dość wysoko.Wyniki wydają się jednostronne, ale w każdym meczu była walka(mecz wyrównany), no może prócz porażki z JB, dlatego chyba nie do końca końcowe rezultaty pokazują to co gramy.Jutro mecz z Parysowem, dla nas będzie to chyba najważniejsze spotkanie w tej lidze, Mecz o przysłowiowe 6 pkt, zdobyte pkt pozwolą którejś z drużyn zdobyć pkt, które być może zadecydują o końcowej kolejnoścismiley

Jeszcze coś odnośnie mojego zachowania, które na hali wywołało spore oburzenie, a chodzi tu o oddanie piłki rywalowi.Szczerze nie widziałem tej sytuacji(sędzia nakazał rzut sędziowski),i po odgwizdaniu przez arbitra spytałem sędziego koniekretn Darka Rogali, czyja jest w tym momencie piłka, czy mam oddać ją rywalowi czy też to my powinniśmy zaczynać grę.Sędzia odpowiedział, że to my kontynuowaliśmy grę steąd powinienem grać,piłki nie oddałem i poszedłem z akcją.Nie minęły sekundy w moim kierunku powędrowały gorzkie słowa od zawodników z Ziutków, nie mówiąc już o starszym panie, który z trybun zaczął rzucać przekleństwa w moim kierunku...Rozumiem, że to emocje, ale panowie bez przesady.smiley Akurat przegrywamy wszystko nie ale jesteśmy ekipą która nie gra Fair, .Po tym meczu takie głosy mogły się pojawić, dlatego od razu chciałbym to zdementować, bo naprawdę nie widziałem zaistniałej sytuacji.Gratuluje Ziutkom zwycięstwa i pozdro dla tych którzy odwiedzają tą stronkę.Zachęcam również do większej aktywności na forum, chętnie podyskutuje na temat PLP, czy też GLP, jeszcze raz PZDR

PS Zapraszam również do odwiedzania naszej stronki: http://victoriarebkow.futbolowo.pl/victoriarebkow/index.php
Edytowane przez Bianconeri dnia 05/02/2011
Wyślij Prywatną Wiadomość
Autor RE: Rębków-Ziutki
patryklfc
Użytkownik

Miejscowość: Pilawa
Data rejestracji: 11.01.11
Dodane dnia 06/02/2011
Co do nieoddania piłki to niestety nie zachowałeś się fair bo to my przeprowadzaliśmy akcje kiedy to sędzia zagwizdał. Powinieneś oddać piłkę. Nie zrobiłeś tego stąd było to oburzenie. A tak poza tym to nie gracie źle tylko brakuje wam szczęścia.
Autor RE: Rębków-Ziutki
iceman
Administrator

Miejscowość: Garwolin
Data rejestracji: 29.12.07
Dodane dnia 07/02/2011
Co do wyzwisk musisz przywyknąć... niestety. Gracie fajny, otwarty futasal. Nie kalkulujecie i to jest na plus... ale brakuje Wam ogrania w Pilawie. To specyficzna hala i nie każdy potrafi się do niej tak szybko przyzwyczaić. Szacunek za same chęci, a co do zagrania tzn. nieoddania piłki spoko, akurat dałeś się poznać jako wporzo koleś i na 100% nie zrobiłeś tego celowo. Pozdrawiam.

Futsal Power Back...

Edytowane przez iceman dnia 08/02/2011
Skocz do Forum:

dnd, d&d
reklamy
dungeons and dragons

dnd, d&d
Administratorzy
dungeons and dragons

Iceman

dnd, d&d
Losowe zdjęcie
dungeons and dragons

dnd, d&d
Shoutbox
dungeons and dragons

Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

PRZEMO
26/02/2011
OLIMPIA MISTRZ!!!

iceman
24/02/2011
Dostępny jest już felieton podsumowujący VIII kolejkę. Zapraszamy !

iceman
24/02/2011
Zapewne to jest Michał Wnuk czyli bramkarz J.B.

adi
24/02/2011
michal wnuk?? kto to jest michal wnuk??

iceman
23/02/2011
Będą zdjęcia i kilka filmików...

patryklfc
22/02/2011
Będą jakieś zdjęcia z meczów tej edycji PLP?

iceman
11/02/2011
Pierwszy z obiecanych filmików czyli skrót z drugiej połowy Piorun Lipówki vs. Puznówka 96 dostępny w dziale "Multimedia". W przygotowaniu skrót meczu Burza - J.B

iceman
09/02/2011
Forum naprawione. Działmy. ZAPRASZAM WAS DO AKTYWNEGO KORZYSTANIA Z FORUM.

iceman
09/02/2011
Prawdopodobną przyczyną może być to, że nie zostało to uzupełnione. Ta naganna sytuacja dziś zostanie naprawiona i statystyki będą za chwilkę.

marcel
09/02/2011
dlaczego nie ma w statystykach wszystkich strzelców

Archiwum

dnd, d&d
licznik odwiedzin
dungeons and dragons

Jesteś

osobą odwiedzającą nasz serwis.

Copyright © wilorek | IceMan